DFX for J. River Media Center/Jukebox indir,download,yükle - Ses/Görüntü Düzenleyiciler - Ses - Video Programları
programkolik.net - Dosya ve Program Arşivi 13 Ana 354 Alt kategoride Toplam: 10.704  Dosya/Program bulunmaktadır.


İnternette Ara

Dost Siteler
İstatistikler
Ana Kategori

13

Alt Kategori

 354

Toplam Dosya

 10.704

Ana Sayfa » Ses - Video » Ses/Görüntü Düzenleyiciler » DFX for J. River Media Center/Jukebox
   DFX for J. River Media Center/Jukebox
  Boyutu : 1.61 Mb
  Kullanım Süresi : 3D Surround Etkisiz
  Dili : Ingilizce
  Platform : Windows Me/NT/2000/XP/Vista
  Üretici Firma : FXSound
  Ekleme Tarihi : 23-08-2007

[PROGRAMI / DOSYAYI YÜKLE]


Tanıtım:
Bu program, J. River Media Center/Jukebox için tasarlanmış bir eklentidir. Dijital seslerinizi heyecanlandırın. DFX, müzik dinleme deneyiminizi MP3, windows media, internet radyo ve diğer müzik dosyalarının ses kalitesini geliştirerek arttırıyor. DFX ile sanki müzik dosyalarınıza sihirli bir değnek değecek.

DFX ile bilgisayarınızın sesini, zengin stereo(çoklu ses) sistemli, mükemmel tasarlanmış bir müzik dinleme ortamına çevirebilirsiniz.

DFX kullanmanın en kısa yolu sadece standart ayarlarla DFX`i açın. Sesin ne kadar berrak olduğunu gördüğünüzde etkileneceksiniz. Eğer isterseniz ayarları kendi müzik keyfinize göre değiştirebilirsiniz.

Efektler

Fidelity
Bu effekt, veri sıkıştırma algoritmaları kullanarak sesin boğuk çıkmasını sağlıyor. Böylece seste eksik olan frekans harmonileri yeniden oluşturulmuş oluyor. Harmonik restorasyon, kodlama işlemi sırasında, yüksek frekansları dikkatlice sentezleyen ve eksik hormonilerin yerine yerleştiren patent bekleyen teknoloji kullanılarak gerçekleştiriliyor.

HyperBass
Bu effekt müzik dosyalarınıza derin ve zengin bir bas ekliyor. DFX bunu yaparken dikkatlice düşük frekanslı harmonileri yeniden oluşturuyor. DFX, hoparlörlerinizin fiziksel sınırlarını zorlamadan, onlara ek yük getirmeden ve güç tüketimini arttırmadan bunu yapıyor. HyperBass, herhangi bir müzik sisteminin bas performansını gerçekten arttırıyor.

Dynamic Boost
Bu effekt, seslerinizin kalitesini bozmadan sesin iki kat daha fazla çıkmasını sağlıyor.

Ambience
Bu effekt, yerleşik hoparlörlerde veya zayıf müzik sistemlerinde eksik olan stereo ses ihtiyacını karşılıyor.

3D Surround Sound
Demo versiyonda olmayan bu özellik ise en önemli özellik. Seslerinize şaşırtıcı bir derinlik ekliyor. 3D Surround özelliği tabiri caizse sizi müziğin içine koyuyor. 3D Surround, 2 hoparlörlü sistemlerini veya küçük PC hoparlör sistemlerini genişletiyor ve zenginleştiriyor. Ayrıca bu effekt, Surround Sound sistemleriyle tam uyumludur.

Programın Kullanımı
İnnDirdiğiniz .exe dosyasını açıp gerekli kurulumu yaptıktan sonra J. River Media Center/Jukebox`ı açın. DFX karşınızda. Ana pencerede 5 adet efekti göreceksiniz. Her efekt şiddeti 1 ile 10 arasında seviyelerle belirlenmiştir. Müzik keyfinize göre dilediğiniz ayarı yapabilirsiniz.

Kulak tırmalayan cızır cızır sesleri düzeltmek için "fidelity" efektini kullanabilirsiniz. "Ambiance" efekti ile eko yababilirsiniz. Bu efekti arttırdığınızda kendinizi konser salonunda gibi hissedeceksiniz. "3D Surround" ile müziğe inanılmaz bir derinlik ekliyor. Ses o kadar gerçek ki orkestra ile aynı ortamda olduğunuzu düşünebilirsiniz. "Dynamic Boost" ses kalitesini düşürmeden sesi yükseltiyor. "HyperBass" ise kulağınızı rahatsız etmeyen, müzik sisteminizi zorlamayan bir bas ekliyor.

DFX seslerinizi 3 modda işliyor. "Music Type I" birçok muzik sitili için tasarlanmış bir seçenek.
"Music Type II" ise birçok modern müzik tarzı için tasarlanmış. Örnek vermek gerekirse, hip-hop, dance ve modern rock gibi.
"Speech" ise radyo, film, sesli kitaplar için tasarlanmış bir işlem.

Donanımınız için 2 seçenek bulunuyor. Ses sistemleri veya normal hoparlörler için "Speakers" seçeneğini seçin. Kulaklıklarınız için "Headphones" seçeneğini kullanın.

Eğer dinlediğiniz müzik tarzına en uygun efekti bulmakta zorlanıyorsanız, DFX bu konuda da size yardımcı oluyor. "Presets" butonuna tıklayın ve DFX`in müzik tarzlarına göre önceden yüklenmiş ayarı seçin. Ayrıca kendi ayarlarınızı oluşturabilir ve kaydedebilirsiniz.

Programın arayüz desteği de mevcuttur. Programla birlikte 5 adet arayüz geliyor. Daha fazlasını isterseniz üreticinin sitesindeki arayüzlere ulaşmak için burayı tıklayınız.

Sistem Gereksinimleri
 • J. River Media Center/Jukebox
 • Windows Me/NT/2000/XP/Vista
 • 300 Mhz işlemci veya yukarısı
 • 10 MB boş harddisk alanı
 • 64 MB RAM (128 MB tavsiye edilir)


 • Anahtarlar:DFX for J. River Media Center/Jukebox indir,DFX for J. River Media Center/Jukebox download,DFX for J. River Media Center/Jukebox indir,DFX for J. River Media Center/Jukebox çek,DFX for J. River Media Center/Jukebox,DFX for J. River Media Center/Jukebox mp3,DFX for J. River Media Center/Jukebox şarkı sözü,DFX for J. River Media Center/Jukebox film indir,DFX for J. River Media Center/Jukebox film,DFX for J. River Media Center/Jukebox açıklama,DFX for J. River Media Center/Jukebox bul,DFX for J. River Media Center/Jukebox video,DFX for J. River Media Center/Jukebox bedava
   
  Bu Program Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
   
  Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
  İsminiz
  E-Mailiniz
  Yorumunuz
   
  .
  DFX for J. River Media Center/Jukebox
  SEÇMECE PROGRAMLAR
  Total Recorder Standart E
  All To Wave Converter
  AVI DivX to DVD SVCD VCD
  DVD to MP3 Ripper
  Powerful Audio Tool
  Max Movie Maker
  Hauptwerk
  Audio Converter
  Audio Notes Recorder
  Wave Flow
   

     

  Copyright © 2007 Tüm Hakları Saklıdır