JAlbum (Türkçe) indir,download,yükle - Çeşitli Araçlar - İnternet Programları
programkolik.net - Dosya ve Program Arşivi 13 Ana 354 Alt kategoride Toplam: 10.704  Dosya/Program bulunmaktadır.


İnternette Ara

Dost Siteler
İstatistikler
Ana Kategori

13

Alt Kategori

 354

Toplam Dosya

 10.704

Ana Sayfa » İnternet » Çeşitli Araçlar » JAlbum (Türkçe)
   JAlbum (Türkçe)
  Boyutu : 10.6 Mb
  Kullanım Süresi : 30 gün
  Dili : Türkçe
  Platform : Windows (Tümü)
  Üretici Firma : JAlbum AB
  Ekleme Tarihi : 23-10-2007

[PROGRAMI / DOSYAYI YÜKLE]


Tanıtım:
JAlbum, Java tabanlı bir web albümü oluşturma yazılımıdır. Sahip olduğunuz dijital fotoğrafları internet üzerinde yayınlayabilmek için hazırlanmış olan bu yazılım, albümünüz için 12 ayrı arayüz seçeneği sunmakta. Arayüzlerin biçemi için de 24 ayrı seçeneğe sahipsiniz.

Albümünüzü isterseniz tek tek resimleri birleştirerek, isterseniz de bir dizin içerisine hazırladığınız fotoğraflarınızı tek seferde seçerek oluşturabilirsiniz. Albümünüz içerisindeki her bir fotoğrafa yorum eklemeniz de oldukça kolay. Ayrıca yazılımın bir de fotoğraf düzenleme aracı mecvut.

Yazılımın dahili Türkçe dil desteğinin olması kolay kullanım açısından oldukça önemli. Zaten menüler Türkçe olduğundan albümünüzü oluştururken ve yayınlarken hiç zorlanmayacaksınız. Albümünüzü yayınlamadan önce üzerinde istediğiniz düzenlemeleri de yapabilirsiniz. Yazılımın bir de slayt gösterisi aracı bulunuyor.

Not : Yazılımı kullanabilmeniz için sisteminizde Java Runtime Environment aracının kurulu olması gerekmektedir. Sistemlerinde bu araç kurulu olmayanlar ise buraya tıklayarak yazılımın Java destekli sürümünü indirebilirler.

Anahtarlar:JAlbum (Türkçe) indir,JAlbum (Türkçe) download,JAlbum (Türkçe) indir,JAlbum (Türkçe) çek,JAlbum (Türkçe),JAlbum (Türkçe) mp3,JAlbum (Türkçe) şarkı sözü,JAlbum (Türkçe) film indir,JAlbum (Türkçe) film,JAlbum (Türkçe) açıklama,JAlbum (Türkçe) bul,JAlbum (Türkçe) video,JAlbum (Türkçe) bedava
 
Bu Program Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
 
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
.
JAlbum (Türkçe)
SEÇMECE PROGRAMLAR
FeedDemon
Custo
TitleFix
Capture Text
DBACentral for MySQL
Dialupass
Internet Sweeper
GoldSoft İnternet Adres B
NetMeter
vTuner
 

   

Copyright © 2007 Tüm Hakları Saklıdır