Media Player Classic (Ev Sineması) indir,download,yükle - Ses/Görüntü Oynatıcılar - Ses - Video Programları
programkolik.net - Dosya ve Program Arşivi 13 Ana 354 Alt kategoride Toplam: 10.704  Dosya/Program bulunmaktadır.


İnternette Ara

Dost Siteler
İstatistikler
Ana Kategori

13

Alt Kategori

 354

Toplam Dosya

 10.704

Ana Sayfa » Ses - Video » Ses/Görüntü Oynatıcılar » Media Player Classic (Ev Sineması)
   Media Player Classic (Ev Sineması)
  Boyutu : 2.1 Mb
  Kullanım Süresi :
  Dili : Türkçe
  Platform : Windows NT/2000/2003/XP/Vista
  Üretici Firma : Alex Wild & Casimir666
  Ekleme Tarihi : 15-10-2007

[PROGRAMI / DOSYAYI YÜKLE]


Tanıtım:
Media Player Classic Ev Sineması, Windows`un klasik medya oynatıcısından esinlenerek yapılmış bir programdır. Gabest yapımı Media Player Classic tabanlı olarak geliştirilmiş bu yeni sürüm, her türlü medyayı ve DVD`yi kolayca açabilir, mevcut tüm codecler (çözücü paketleri) ile uyumlu çalışabilir ve sistemde bulunan tüm ses ve görüntü çözücülerini, tüm özellikleri ile kullanabilir. Diğer medya oynatıcılarının aksine sistem kaynaklarını çok az kullanır. Dahili Alt Yazı desteği, çoklu kanal ses çıkışı özelliği, tema desteği, dil desteği, DX 7 ve 9 kullanabilmesi, Real Media, Quicktime, Flash ve Swf dahil olmak üzere tüm biçimleri tanıyabilmesi, bozuk ve yarım kalan dosyaları oynatabilmesi, MSN ve mIRC Ne Dinliyorum? özelliğine tam destek sağlaması gibi birçok becerilere sahip bu küçük program ile başka hiçbir kaynak canavarı oynatıcıya ihtiyaç duymayacaksınız.

Program kuruluma ihtiyaç duymaz sadece boş bir klasöre çıkartmanız yeterlidir. Bu programla artık TÜM medya dosyalarınızı Türkçe bir oynatıcı ve oldukça gelişmiş seçenekleri ile izlemek ve dinlemenin zevkine varacaksınız.

MPC - Ayarlar

Anahtarlar:Media Player Classic (Ev Sineması) indir,Media Player Classic (Ev Sineması) download,Media Player Classic (Ev Sineması) indir,Media Player Classic (Ev Sineması) çek,Media Player Classic (Ev Sineması),Media Player Classic (Ev Sineması) mp3,Media Player Classic (Ev Sineması) şarkı sözü,Media Player Classic (Ev Sineması) film indir,Media Player Classic (Ev Sineması) film,Media Player Classic (Ev Sineması) açıklama,Media Player Classic (Ev Sineması) bul,Media Player Classic (Ev Sineması) video,Media Player Classic (Ev Sineması) bedava
 
Bu Program Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
 
archeage gold - 26.02.2013 - 06:54 - 142.4.117.33
I'm still learning from you, but I'm trying to achieve my goals. I absolutely enjoy reading everything that is posted on your blog.Keep the aarticles coming. I enjoyed it! archeage gold http://www.cheap-archeage-gold.com/
buy wow gold - 21.01.2013 - 11:14 - 222.138.226.128
Great article and straight to the point. I don't know if this is in fact the best place to ask but do you folks have any thoughts on where to employ some professional writers? Thx :)
buy wow gold http://www.wow-gold-team.com
İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
.
Media Player Classic (Ev Sineması)
SEÇMECE PROGRAMLAR
AudioPLUS MP3 Player
Media Player Classic (Win
Action DVD Player
Foobar2000
UltraDVD Player
Media Player Classic (Win
MoodLogic
ViPlayer
Hot Jingle Player
Winamp Surround Edition
 

   

Copyright © 2007 Tüm Hakları Saklıdır