Rüya Sudoku indir,download,yükle - Zeka - Oyun Programları
programkolik.net - Dosya ve Program Arşivi 13 Ana 354 Alt kategoride Toplam: 10.704  Dosya/Program bulunmaktadır.


İnternette Ara

Dost Siteler
İstatistikler
Ana Kategori

13

Alt Kategori

 354

Toplam Dosya

 10.704

Ana Sayfa » Oyun » Zeka » Rüya Sudoku
   Rüya Sudoku
  Boyutu : 2.53 Mb
  Kullanım Süresi :
  Dili : Türkçe
  Platform : Windows (Tümü)
  Üretici Firma : Rüzgar Yazılım
  Ekleme Tarihi : 25-05-2006

[PROGRAMI / DOSYAYI YÜKLE]


Tanıtım:
Rüya Sudoku size çözebilmeniz için 7 farklı seviyede, sınırsız sayıda sudoku bulmacası üretebilir. Dilerseniz dış kaynaklardaki(dergi, gazete gibi yollarla dağıtılan v.s.) bulmacaları programa yükleyebilirsiniz.

Program size işaretlemelerinizde yardımcı olur. Yanlış bir sayı işaretlediğinizde bunu size bildirir. İşaretlenebilecek geçerli sayıları size gösterir. Bulmacayı çözmeye çalışmaktan sıkılıp vazgeçtiğinizde, bulmacayı sizin yerinize çözebilir. Yarım kalan oyununuzu kaydedebilir, arkadaşlarınıza gönderebilir veya farklı bir zamanda kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Dilerseniz bulmacayı MS-Excel`e aktarabilir, yazdırabilirsiniz.

Tüm bu özelliklerden vazgeçip, bulmacayı bilgisayar müdahalesi olmadan kendi başınıza çözmek isterseniz, "Rüya Sudoku" bu isteğinizi de başarıyla yerine getirir ve bulmacaya müdahale etmeden çözmenizi sağlayabilir.

Program ayrıca, kullanıcının görüş ve isteklerini iletebildiği, şikayetlerini gönderebildiği ve detaylı yardım belgelerinin yetersiz kaldığı yerlerde program yazarı ile iletişime geçebilmek için entegre edilmiş bir forma sahiptir.

Rüya Sudoku, gözü yormayan, rahatsız etmeyen ve kullanımı son derece basit bir arayüze sahiptir. Tüm işlemler de sadece fare ile giriş yapılır.

Sudoku Nedir
Sudoku tüm dünyayı etkisi altına alan sayılarla oynanan fakat matematik bilgisi gerektirmeyen, sadece mantık yürütülerek çözülmesi mümkün olan bir zeka bulmacasıdır.

Oyunun amacı 9x9 kareden oluşan bir matriste her kareye 1-9 arası sayıları yerleştirmektir. Her sayı yatay, dikey ve 3x3 lük alt karelerde yalnızca bir defa yer alabilir. Detaylı açıklama oyun içinde mevcuttur.

Program kullanıcıyı rahatsız etmeyecek bir sabit banner reklam içerir.

NoT: Sudoku yazılımı Windows 98 ve üzeri işletim sistemlerinde sorunsuz çalışmaktadır.

Anahtarlar:Rüya Sudoku indir,Rüya Sudoku download,Rüya Sudoku indir,Rüya Sudoku çek,Rüya Sudoku,Rüya Sudoku mp3,Rüya Sudoku şarkı sözü,Rüya Sudoku film indir,Rüya Sudoku film,Rüya Sudoku açıklama,Rüya Sudoku bul,Rüya Sudoku video,Rüya Sudoku bedava
 
Bu Program Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
 
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
.
Rüya Sudoku
SEÇMECE PROGRAMLAR
9 Taş Oyunu (Puzzle)
SOKOBAN Oyunu (20 seviyel
Puzzle generator
Lighthouses Puzzle
Fruitfall
Mepro Adam Asmaca
Kchess Elite
MemoryReader
Chess Mazes
Bubble Bound
 

   

Copyright © 2007 Tüm Hakları Saklıdır