Avira AntiVir PersonalEdition Classic indir,download,yükle - Virüs Koruma/Temizleme (Antivirüs) - Güvenlik Programları
programkolik.net - Dosya ve Program Arşivi 13 Ana 354 Alt kategoride Toplam: 10.704  Dosya/Program bulunmaktadır.


İnternette Ara

Dost Siteler
İstatistikler
Ana Kategori

13

Alt Kategori

 354

Toplam Dosya

 10.704

Ana Sayfa » Güvenlik » Virüs Koruma/Temizleme (Antivirüs) » Avira AntiVir PersonalEdition Classic
   Avira AntiVir PersonalEdition Classic
  Boyutu : 16.9 Mb
  Kullanım Süresi : 10 gün
  Dili : Ingilizce
  Platform : Windows 2000/XP/Vista
  Üretici Firma : Avira GmbH
  Ekleme Tarihi : 29-09-2007

[PROGRAMI / DOSYAYI YÜKLE]


Tanıtım:
Avira AntiVir Personal Edition Classic ücretsiz bir kişisel sistem güvenlik yazılımıdır. 7 numaralı sürümü ile bünyesine çok iyi özellikler ekleyerek daha başarılı bir yazılım haline gelmiştir. Zararlıları algılama ve sistemden temizleme konusunda en az ücretli rakipleri kadar başarılıdır.

Virüs algılama ve temizleme özelliğinin yanısıra truva atlarına, solucanlara, numara çevirici olarak tabir edilen ve sizin denetiminiz dışında aramalar yaparak kabarık faturalarla karşılaşmanıza neden olan dialerlara, arkakapıdan sisteme sızan zararlılara, phishing denen ve özelliikle internet bankacılığında bir tehdit oluşturup şifrelerinizi çalma amaçlı hareketlere, zararlı oyun ve şaka amaçlı yazılımlara, çift uzantılı dosyalara karşıda sistemi koruyup, bunları sistemden temizleyebilmektedir.

Avira AntiVir Personal Edition Classic internet üzerinden veritabanının sürekli güncellenmesine imkan tanıyarak, yeni zararlılara karşı da sisteminizin hazır olmasını sağlamaktadır. Kolay güncelleme yapılabilmesi için yazılımın içerisinde bir İnternet Güncelleme Sihirbazı mevcuttur. Veritabanı sıksık güncellenen yazılım bu konuda da rakiplerinden geri kalmamaktadır.

Günümüzde AntiVirus yazılımlarının mevcut zararlıları algılama-temizleme özelliğinin artık yetmediği görülmüştür. Çünkü ne kadar çabuk çözüm getirilirse getirilsin virüsler daha önce yazılmaktadır. Durum böyle olunca AntiVirus yazılımları yapılarını değiştirerek henüz tanımlanmamış zararlıları da algılayıp, sisteme zarar vermelerini engelleme özelliği getirmişlerdir. Heuristic tarama olarak tabir edilen bu özellik ile yeni yazılmış ya da veritabanında antivirüsü bulunmayan zararlıyı program algılamakta ve vereceği zararın önüne geçmektedir. Bu özellik Avira AntiVir Personal Edition Classic yazılımında da mevcuttur. Birçok ücretli yazılımda bulunmamasına rağmen bu hizmeti AntiVir`in sunması güvenliğe verdiği önemi göstermektedir.

AntiVir gerçek zamanlı koruma özelliğine de sahiptir. İçerisindeki AntiVir Guard modülü ile sistem üzerindeki hareketleri sürekli takip etmekte ve her an koruma sağlamaktadır. Görev çubuğunda şemsiye simgesi ile etkin olarak çalıştığını göstermektedir.

AntiVirus yazılımlarının en önemli özelliklerinden birisi olan kaynak kullanma konusunda da AntiVir rakiplerine oranla daha az kaynak kullanmaktadır. Özellikle düşük sistem konfigürasyonuna sahip kullanıcılar fazla kaynak kullanan AntiVirus yazılımlarını kullanamamakta ya da zorluk çekmektedirler. Minumum düzeyde işlemci ve bellek kullanan AntiVir kullanıcılara bir sorun oluşturmamakta, düşük sistem konfigürasyonuna sahip kullanıcılarında iyi bir yazılıma ücretsiz olarak sahip olmasına imkan tanımaktadır.

Kullanım kolaylığını merkezi denetleme özelliği ile ortaya koyan yazılım 7 numaralı sürümü ile tamamen yenilenmiş bir kullanıcı arayüzü geliştirmiştir. Yazılımın ana penceresindeki sekmeler ile her alanına kolayca erişilebilmekte ve kullanıcıların kendilerine özel olarak yazılımı yapılandırmaları sağlanmaktadır.

Sistem tarama özelliğine bakıldığında ise yazılım size birçok seçenek sunmaktadır. İster sürücülerinizi, ister hard diskinizi, sistem klasörlerini, belgelerinizi vb. tarama imkanı sunmaktadır. Ayrıca tarama sırasında bir zararlı tespit edildiğinde otomatik olarak nasıl bir işlem uygulanacağını da ayarlayabilirsiniz.

Yazılımın Genel Özellikleri
 • 230000 ve üzerinde virüsü tanıyıp, silebilmektedir.
 • Bilgisayar dergilerinin karşılaştırmalı özellik testlerinde her zaman kazananlar arasında yeralmaktadır.
 • Yerleşik Virus Kalkanı ile dosya hareketlerini izleme hizmeti vermektedir, tarama için gerekli verileri internetten indirmektedir.
 • Makro virüsleri tarayıp onarabilmektedir.
 • Tanımlanamamış makro virüslere karşı da koruma sağlamkatadır.
 • Çevirmeli bağlantı kullananların sistemlerine sızan numara çevirici programların karşında koruma sağlayıp, verdikleri zararın önüne geçebilmektedir.
 • Truva atlarına, solucanlara, arkakapıdan sisteme sızanlara, şaka amaçlı yazılımlara ve diğer zararlılara karşı koruma sağlamaktadır.
 • Kolay işlem yapılabilmektedir.
 • Kolay güncelleme için İnternet Güncelleme Sihirbazına sahiptir.
 • Önceden tanımlanmamış başlangıç virüslerine ve ana başlangıç virüslerine karşı koruma sağlamakatadır.
 • "AntiVir Bulletin Board" ile ücretsiz destek verilmektedir.

  Yazılımın 7 Sürümündeki Değişiklikler
 • Yazılım tamamen yeniden tasarlandı.
 • Tamamen yeni bir kullanıcı arayüzücü oluşturuldu.
 • Kullanıcılara daha kolay bir rehberlik hizmeti verilmeye başlandı.
 • Merkezi denetim merkezi oluşturuldu.
 • Merkezi bir yapılandırma ortaya koyuldu.
 • Yeni bir karantina yönetim anlayışı getirildi.
 • Tarayıcı iyileştirldi.
 • Unicode yeteneği oluşturuldu.

  Windows 98/ME kullanıcıları buraya tıklayarak yazılımın işletim sistemlerine uygun versiyonunu indirebilirler.

  Not: Yazılımın gelişmiş özelliklere sahip bir üst versiyonu olan AntiVir Personal Edition Premium yazılımına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  Anahtarlar:Avira AntiVir PersonalEdition Classic indir,Avira AntiVir PersonalEdition Classic download,Avira AntiVir PersonalEdition Classic indir,Avira AntiVir PersonalEdition Classic çek,Avira AntiVir PersonalEdition Classic,Avira AntiVir PersonalEdition Classic mp3,Avira AntiVir PersonalEdition Classic şarkı sözü,Avira AntiVir PersonalEdition Classic film indir,Avira AntiVir PersonalEdition Classic film,Avira AntiVir PersonalEdition Classic açıklama,Avira AntiVir PersonalEdition Classic bul,Avira AntiVir PersonalEdition Classic video,Avira AntiVir PersonalEdition Classic bedava
 •  
  Bu Program Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
   
  Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
  İsminiz
  E-Mailiniz
  Yorumunuz
   
  .
  Avira AntiVir PersonalEdition Classic
  SEÇMECE PROGRAMLAR
  Kaspersky Anti-Virus Pers
  AVG Anti-Virus Free Editi
  Antiy Ghostbusters Profes
  AVG Anti-Virus Profession
  MicroWorld Anti Virus & S
  Avast! 4 Professional Edi
  ClamWin Free Antivirus
  Anti-Virus&Trojan
  AVG Anti-Malware
  Norton AntiBot
   

     

  Copyright © 2007 Tüm Hakları Saklıdır