Dugan Sigorta indir,download,yükle - Sektörel - İş - Ofis Programları
programkolik.net - Dosya ve Program Arşivi 13 Ana 354 Alt kategoride Toplam: 10.704  Dosya/Program bulunmaktadır.


İnternette Ara

Dost Siteler
İstatistikler
Ana Kategori

13

Alt Kategori

 354

Toplam Dosya

 10.704

Ana Sayfa » İş - Ofis » Sektörel » Dugan Sigorta
   Dugan Sigorta
  Boyutu : 12.6 Mb
  Kullanım Süresi : 30 gün
  Dili : Türkçe
  Platform : Windows (Tümü)
  Üretici Firma : Dugan Bilişim
  Ekleme Tarihi : 01-05-2006

[PROGRAMI / DOSYAYI YÜKLE]


Tanıtım:
Üreticiden: Sigorta acenteleri için geliştirdiğimiz ürünümüzdür. Sigorta şirketleri, ana acenteler, tali acenteler, müşteriler ve acenteniz arasındaki poliçe ve ödeme işlemlerinden doğan borç-alacak ilişkisi ile hasar işlemlerini ve özel notlarınızı kolay bir şekilde takip etmenizi sağlar. Birbirleri ile ilişkili şekilde program içinde yer alan bu verileri düzenleyerek acentenizdeki işlerinizi takip edebilirsiniz. Ürünü yetkili ya da yetkisiz acente rolü ile kullanabilirsiniz.

* Poliçe bitişlerini, ödemeleri, hasarları ve notlarınızı hatırlatır. Çeşitli parametreler ile hatırlatma sıklığı, hatırlatma şekli ve hatırlatılacak olayları ayarlayabilirsiniz.
* Sigorta şirketleri tarafından gönderilen ve poliçe bilgisi içeren XML formatındaki dosyaları tanır. Poliçe kayıt işlemini gerçekleştirir. Size zaman kazandırır.
* Poliçe dosyalarını almak için e-posta adresinizi kontrol eder. Bunun için bilgisayarınızda yüklü olan başka bir yazılımı kullanmaz.
* Manuel olarak düzenlemek istediğiniz poliçeler için oldukça kullanışlı bir poliçe formuna sahiptir. Poliçe bilgilerini sayfalar arasında dolaşmadan tek ekranda görebilirsiniz.
* Dövizli çalışır. Farklı döviz tiplerine sahip poliçe ve ödeme hareketlerini birbirlerine mahsup edebilirsiniz.
* Çeşitli sorgulamalar ile birlikte rapor ve grafikler hazırlar. Bu sayede şirketinizin durumunu daha net bir şekilde görmenize yardımcı olur.
* Bilgisayarınızda özel ayarlar yapılmasını gerektirmez.
* Bilgisayarınıza yük olmaz. Yüksek performanslı bilgisayar istemez. Sabit diskinizde çok yer kaplamaz (Sadece program dosyaları yaklaşık 25 MB, 10.000 poliçe yaklaşık 10 MB).
* Çok kullanıcılı çalışabilir, kullanıcı yetkilendirme işlemini oldukçe detaylı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
* Tüm ürünlerimizde olduğu gibi, fatura tarihinden itibaren 1 (bir) yıl boyunca çıkacak tüm yeni güncellemelerden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Anahtarlar:Dugan Sigorta indir,Dugan Sigorta download,Dugan Sigorta indir,Dugan Sigorta çek,Dugan Sigorta,Dugan Sigorta mp3,Dugan Sigorta şarkı sözü,Dugan Sigorta film indir,Dugan Sigorta film,Dugan Sigorta açıklama,Dugan Sigorta bul,Dugan Sigorta video,Dugan Sigorta bedava
 
Bu Program Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
 
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
.
Dugan Sigorta
SEÇMECE PROGRAMLAR
KantinPro
PosnetServis
Orema Restorant
NetCafe DS
Microm Yurt Otomasyonu
AS-Ya Obezite Tarama Anal
HesapKitap
Çalışanlar İçin Vergi İad
Wocsoft Site Yönetim
Pluton Ototamir Bakım Oto
 

   

Copyright © 2007 Tüm Hakları Saklıdır