Google Earth (Macintosh) indir,download,yükle - Araçlar - Mac Programları
programkolik.net - Dosya ve Program Arşivi 13 Ana 354 Alt kategoride Toplam: 10.704  Dosya/Program bulunmaktadır.


İnternette Ara

Dost Siteler
İstatistikler
Ana Kategori

13

Alt Kategori

 354

Toplam Dosya

 10.704

Ana Sayfa » Mac » Araçlar » Google Earth (Macintosh)
   Google Earth (Macintosh)
  Boyutu : 29.6 Mb
  Kullanım Süresi : 21 gün
  Dili : Ingilizce
  Platform : Mac OS X
  Üretici Firma : Google
  Ekleme Tarihi : 16-03-2007

[PROGRAMI / DOSYAYI YÜKLE]


Tanıtım:
Aydaki uydulardan kendi evinizi görmeye ne dersiniz ?

Evet, inanılmaz olduğu kadar da gerçek bir durumla karşı karşıyayız. Google, aslında çoğumuzun hayal ettiğimiz, ama olmaz dediğimiz işi yapmış.

Eskiden sadece filmlerde gördüğümüz ve şaşırdığımız işleri artık kendi kişisel bilgisayarımızla da yapabileceğiz. Belirlediğimiz bir ülkedeki tüm il, ilçe, köy, kasaba, akarsular, binalar, alışveriş merkezleri, konaklama merkezleri gibi aklımıza gelebilecek herşeyi gösteriyor bize Google.

Google Earth`ın ekran görüntüsünde gördüğünüz gibi, 3 boyutlu bir dünya üzerinde istediğiniz noktalara giderek, yaklaştıkça yaklaşabiliyorsunuz. Gayet net ve tatmin edici görüntüleriyle Google Earth beş yıldızlık bir uygulama. Gözünüzü dünyadan ayırmayın diyor ve bu programı şiddetle tavsiye ediyoruz. Mutlaka indirip deneyin. Eminiz hoşlanacaksınız.

Minimum Sistem Gereksinimleri :
 • Mac OS X 10.3.9
 • G3 500Mhz işlemci
 • 256MB RAM
 • 400MB boş alan
 • 128 Kbits/sn ağ hızı
 • 3D uyumlu 16MB VRAM grafik kartı
 • 1024x768 ekran

  Not : Programın bu sürümü, yanında gelen Google Araç çubuğu ile beraber tamamen ücretsiz olarak kullanılabilir. Ancak programın bu sürümünde bazı profesyonel seçeneklere erişemiyorsunuz (GPS aygıtlarından yer tayini, şehirlerdeki en önemli binaların haritalarına erişim gibi). Bu seçeneklere de sahip olabilmek için programın Pro sürümünü buradan indirip, 400$ karşılığında satın alabilirsiniz (Sadece daha evvel satın aldıysanız bu bağlantıya tıklayınız. Zira program buradan indirildiğinde, çalışmak için bir ürün anahtarı gerektiriyor).

  ProgramKolik.CoM Yorumu : Programın çalışma mantığı ve görüntüleri gerçekten de çok güzel. Detaylı ve büyültülmüş görüntülerin açılması için bir süre beklemek gerekebiliyor ancak görüntüler gerçekten de şaşırtıcı olacak kadar güzel. Tek bir eksiği var sadece, o da ne yazık ki İstanbul ve Ankara dışındaki Türkiye şehirlerinin henüz ayrıntılı görünümde yer almamaları, ve bu iki şehrimizin görüntülerinin de yabancı şehirler kadar detaylı olmaması. Ancak yine de AB`ye ilk adımı attığımız bu günlerde daha bir bütünleşeceğimiz Batı medeniyetini uzaydan da görmek için indirmeye değecek bir uygulama. En kısa zamanda Türkiyemizin büyük kısmının da program veritabanında yer almasını umut ediyoruz. Ve tabii bir umudumuz da ileride bizim güzel şehirlerimizin de hem yakından, hem de Google Earth `tan bir Amerika, bir Japonya ya da bir İngiltere kentleri gibi düzenli, tertipli ve yeşillikler içinde gözükebilmesi...

  Anahtarlar:Google Earth (Macintosh) indir,Google Earth (Macintosh) download,Google Earth (Macintosh) indir,Google Earth (Macintosh) çek,Google Earth (Macintosh),Google Earth (Macintosh) mp3,Google Earth (Macintosh) şarkı sözü,Google Earth (Macintosh) film indir,Google Earth (Macintosh) film,Google Earth (Macintosh) açıklama,Google Earth (Macintosh) bul,Google Earth (Macintosh) video,Google Earth (Macintosh) bedava
 •  
  Bu Program Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
   
  Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
  İsminiz
  E-Mailiniz
  Yorumunuz
   
  .
  Google Earth (Macintosh)
  SEÇMECE PROGRAMLAR
  FontCard
  Boot Camp
  VueScan Professional Edit
  Linotype FontExplorer X
  Purebasic
  Menu Pass
  JDiskReport (Macintosh)
  WinRAR (Macintosh)
  FreeDMG
  pgEdit
   

     

  Copyright © 2007 Tüm Hakları Saklıdır