Portable PhotoFiltre Free indir,download,yükle - Düzenleyiciler - Grafik - Resim Programları
programkolik.net - Dosya ve Program Arşivi 13 Ana 354 Alt kategoride Toplam: 10.704  Dosya/Program bulunmaktadır.


İnternette Ara

Dost Siteler
İstatistikler
Ana Kategori

13

Alt Kategori

 354

Toplam Dosya

 10.704

Ana Sayfa » Grafik - Resim » Düzenleyiciler » Portable PhotoFiltre Free
   Portable PhotoFiltre Free
  Boyutu : 2.5 Mb
  Kullanım Süresi : 30 gün
  Dili : Ingilizce
  Platform : Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
  Üretici Firma : Antonio Da Cruz
  Ekleme Tarihi : 28-08-2007

[PROGRAMI / DOSYAYI YÜKLE]


Tanıtım:
PhotoFiltre Free yazılımının taşınabilir sürümüdür. PhotoFiltre Studio, tam bir resim düzenleme yazılımıdır. Yazılım sahip olduğu filtreler ile resimler üzerinde basit ve gelişmiş ayarlamalar yapabilmenizi sağlamaktadır. Filtreler resimler üzerinde çok geniş bir uygulama alanı yaratılmasına imkan tanımaktadır. Sade ve sezgisel kullanımı ile kolay bir öğrenme süreci geçirmenize yardımcı olmaktadır. Araç çubuğu sadece birkaç tıklama ile standart filtrelere ulaşmanızı sağlamaktadır. PhotoFiltre Studio üstelik bir katman yöneticisine, gelişmiş fırçalara, kırmızı göz düzeltme aracına, toplu işlem modülüne ve daha birçok güçlü araca sahiptir.

PhotoFiltre Studio yazılımı bilgisayarınızdaki resimleri düzenleyebilmenizi sağlayan bir resim gezginine, duvar kağıdı düzenleyicisine, GIF biçimli animasyonlar oluşturabilmenizi sağlayan bir araca, simgelerin renk ve boyut ayarını yapabileceğiniz bir modüle, onlarca filtreye ve daha birçok özelliğe sahiptir. Resimlerinizin üzerinde kesme, düzeltme, boyut değiştirme, biçim değiştirme gibi aklınıza gelebilecek her türlü düzenlemeyi de yapabilirsiniz. Yazılımın küçük boyutuna rağmen PhotoShop yazılımının yaptığı birçok şeyi çok daha kolay biçimde yapabildiği söylenebilir.

Anahtarlar:Portable PhotoFiltre Free indir,Portable PhotoFiltre Free download,Portable PhotoFiltre Free indir,Portable PhotoFiltre Free çek,Portable PhotoFiltre Free,Portable PhotoFiltre Free mp3,Portable PhotoFiltre Free şarkı sözü,Portable PhotoFiltre Free film indir,Portable PhotoFiltre Free film,Portable PhotoFiltre Free açıklama,Portable PhotoFiltre Free bul,Portable PhotoFiltre Free video,Portable PhotoFiltre Free bedava
 
Bu Program Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
 
1 - 19.08.2022 - 16:51 - 194.165.16.68
İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
.
Portable PhotoFiltre Free
SEÇMECE PROGRAMLAR
Stardust Wallpaper Contro
CleanSkinFX
MyPainter
EyeBatch
Mozaik Pro
Chameleon Desktop
FotoSlate
ArtBorders
Red Eye Pilot
Magic 3D
 

   

Copyright © 2007 Tüm Hakları Saklıdır