Registry Healer indir,download,yükle - Bakım - Onarım - Araçlar Programları
programkolik.net - Dosya ve Program Arşivi 13 Ana 354 Alt kategoride Toplam: 10.704  Dosya/Program bulunmaktadır.


İnternette Ara

Dost Siteler
İstatistikler
Ana Kategori

13

Alt Kategori

 354

Toplam Dosya

 10.704

Ana Sayfa » Araçlar » Bakım - Onarım » Registry Healer
   Registry Healer
  Boyutu : 880 Kb
  Kullanım Süresi :
  Dili : Türkçe
  Platform : Windows (Tümü)
  Üretici Firma : KsL Software
  Ekleme Tarihi : 10-09-2006

[PROGRAMI / DOSYAYI YÜKLE]


Tanıtım:
Registry Healer bir kayıt defteri temizleme ve düzenleme yazılımıdır. Windows işletim sistemi yapısal olarak sistem üzerinde gerçekleşen tüm işlemleri "Kayıt Defteri Düzenleyicisi" içerisinde tutmaktadır. Sisteme kurulan donanım sürücülerinin, yazılımların, sistemdeki ayarlamaların kayıtlarını düzenli biçimde kendiliğinden Kayıt Defterine giren Windows kararlı biçimde çalışabilmek için bu alanın temiz ve düzenli olmasına ihtiyaç duymaktadır. Özellikle sisteme kurulan yazılımların, sistemden kaldırıldıktan sonra kayıt defterinde kalan verileri gereksiz alan işgali yapmakta ve sistem performansını düşürmektedir.

Registry Healer yazılımı kayıt defterindeki tüm gereksiz girdileri tarama yaparak bulmakta ve bunları sisteme zarar vermeden silebilmektedir. Ayrıca geçersiz dosya türü uzantılarının, başlat menüsü öğelerinin, dll dosyalarının, kullanılmayan uygulamaların kayıtlarını da temizlemektedir. Kolay ve uzman mod desteği sunarak her seviye bilgisayar kullanıcısının rahatça kullanabileceği yazılım, oldukça hızlı işlem yapabilmektedir. Kullanışlı bir arayüze sahiptir ve Türkçe dil desteği de vermektedir.

Not: Yazılımın deneme sürümünde kayıt defterindeki sorunlar bulunduktan sonra işlem yapılamamaktadır. Sınırsız biçimde yazılımdan yararlanabilmeniz için 20 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.

Anahtarlar:Registry Healer indir,Registry Healer download,Registry Healer indir,Registry Healer çek,Registry Healer,Registry Healer mp3,Registry Healer şarkı sözü,Registry Healer film indir,Registry Healer film,Registry Healer açıklama,Registry Healer bul,Registry Healer video,Registry Healer bedava
 
Bu Program Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
 
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
.
Registry Healer
SEÇMECE PROGRAMLAR
MISPBO Free Registry Clea
MetFileRegenerator
Desktop Maestro
FinalData Standart
Advanced NTFS Recovery
Registry Clean Expert
RegToy
SuperCleaner
Registry Repair
FreeRAM XP Pro
 

   

Copyright © 2007 Tüm Hakları Saklıdır