Sophos Anti-Rootkit indir,download,yükle - Virüs Koruma/Temizleme (Antivirüs) - Güvenlik Programları
programkolik.net - Dosya ve Program Arşivi 13 Ana 354 Alt kategoride Toplam: 10.704  Dosya/Program bulunmaktadır.


İnternette Ara

Dost Siteler
İstatistikler
Ana Kategori

13

Alt Kategori

 354

Toplam Dosya

 10.704

Ana Sayfa » Güvenlik » Virüs Koruma/Temizleme (Antivirüs) » Sophos Anti-Rootkit
   Sophos Anti-Rootkit
  Boyutu : 1.11 Mb
  Kullanım Süresi :
  Dili : Ingilizce
  Platform : Windows NT/2000/2003/XP
  Üretici Firma : Sophos Plc.
  Ekleme Tarihi : 24-08-2007

[PROGRAMI / DOSYAYI YÜKLE]


Tanıtım:
Sophos Anti-Rootkit bir "rootkit" algılama ve temizleme yazılımıdır. "Rootkit"ler özellikle bilgisayar korsanları tarafından kullanılmakta olan zararlı araçlardır. Bilgisayar korsanları bu zararlı araçlarla izinsiz olarak giriş yaptıkları ve saldırdıkları bilgisayarlarda kendilerini gizlemekte ve bilgisayar yöneticilerinin kullanım haklarına sınırsızca sahip olabilmektedirler. Ayrıca bilgisayar korsanları "rootkit"ler ile kullanmış oldukları diğer zararlı araçları(truva atları, casus yazılımlar, solucanlar) gizli hale getirerek oldukça sessiz biçimde kişisel ve kurumsal bilgisayar sistemlerine zarar verebilmektedirler. Yani "rootkit"ler hem kendileri gizli olarak sistemde çalışırken hem de diğer zararlı araçların gizlenmesini sağlamaktadırlar.

Sophos Anti-Rootkit yazılımı "rootkit"ler ile sisteminize verilebilecek olan zararın önüne geçme işlevini gerçekleştirmektedir. Sahip olduğu veritabanı ile popüler tüm "rootkit"leri tanımlayabilen yazılım bu zararlıları sistemden kaldırma işlemini de başarılı biçimde yapabilmektedir. Çalışan uygulamaları, Windows Kayıt Defterini ve tüm sabit sürücülerinizi gizli biçimde çalışan bu zararlıları tanımlamak için çok hızlı bir biçimde taramakta ve bulduğu gizlenmiş araçları sistem üzerinden kaldırabilmektedir. Boyutu oldukça küçük olan yazılımın kullanımı da gayet basittir. Zaten kullanışlı bir arayüze sahip olması ve bir tıklama ile işlem yapmaya başlaması bunu ortaya koymaktadır.

Yazılımın Kullanımı
Öncelikle bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kendiliğinden açılır sıkıştırılmış dosyayı uygun bir klasörün içine çıkartınız. Varsayılan olarak "C:SOPHTEMP" dizinine çıkarılan dosyayı o klasör içerisinden de kullanabilirsiniz. Ardından dosyayı çıkartmış olduğunuz klasörün içine girerek "sargui.exe" uygulamasına tıklamanızla Sophos Anti-Rootkit yazılımı açılmış olacaktır. Artık yapmanız gereken tek şey tarama yapılmasını istediğiniz alanları seçerek "Taramaya Başla"(Start Scan) butonuna basmaktır. İkinci aşama ise tarama işlemi bittikten sonra sisteminizde gizli biçimde çalışmakta olan araçların listesinden uygun gördüklerinizi işaretleyerek sağ alt köşede bulunan "Seçilen ögeleri temizle"(Clean up checked items) butonuna basmak olacaktır.

Anahtarlar:Sophos Anti-Rootkit indir,Sophos Anti-Rootkit download,Sophos Anti-Rootkit indir,Sophos Anti-Rootkit çek,Sophos Anti-Rootkit,Sophos Anti-Rootkit mp3,Sophos Anti-Rootkit şarkı sözü,Sophos Anti-Rootkit film indir,Sophos Anti-Rootkit film,Sophos Anti-Rootkit açıklama,Sophos Anti-Rootkit bul,Sophos Anti-Rootkit video,Sophos Anti-Rootkit bedava
 
Bu Program Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
 
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
.
Sophos Anti-Rootkit
SEÇMECE PROGRAMLAR
NOD32 AntiVirus System (T
Sophos Anti-Rootkit
ClamWin Free Antivirus
Norton AntiBot
Antiy Ghostbusters Profes
ClamWin Free Antivirus (P
Digital Patrol
AVG Anti-Virus Free Editi
Kaspersky Anti-Virus Pers
ZoneAlarm Antivirus
 

   

Copyright © 2007 Tüm Hakları Saklıdır