ZoneAlarm indir,download,yükle - Güvenlik Duvarı - Güvenlik Programları
programkolik.net - Dosya ve Program Arşivi 13 Ana 354 Alt kategoride Toplam: 10.704  Dosya/Program bulunmaktadır.


İnternette Ara

Dost Siteler
İstatistikler
Ana Kategori

13

Alt Kategori

 354

Toplam Dosya

 10.704

Ana Sayfa » Güvenlik » Güvenlik Duvarı » ZoneAlarm
   ZoneAlarm
  Boyutu : 205 Kb
  Kullanım Süresi : 15 gün
  Dili : Ingilizce
  Platform : Windows 2000/XP
  Üretici Firma : Zone Labs
  Ekleme Tarihi : 07-10-2007

[PROGRAMI / DOSYAYI YÜKLE]


Tanıtım:
ZoneAlarm, dünyanın en popüler güvenlik duvarı (firewall) yazılımıdır. ZoneAlarm, internette güvenliğinizden sorumludur. Ziyaret ettiğiniz web sitelerini, kullandığınız programları ve internet trafiğini her zaman denetler. MSN Messenger, ICQ, Internet Explorer vb. programları açtığınızda ZoneAlarm programların erişmek istedikleri IP adresi ve portu size bildirir. Akabinde karşınıza Allow veya Deny seçeneklerinden birisini seçmeniz gerekmektedir. "Allow" seçeneği programın/uygulamanın çalışmasına izin verirken, "Deny" seçeneği programın/uygulamanın çalışmasını engeller. Korsan (hacker) saldırılarından sizi koruyan ZoneAlarm, saldırı yapanın IP adresini ve portunu size bildirir. Programda, çerez (cookie) kontrolü de mevcuttur. Programın sihirbazı ve adım adım işlem yapabilme kullanımını kolaylaştırıyor. Çevrimiçi koruma sağlayan en iyi program olan ZoneAlarm`ı mutlaka denemelisiniz.

Not : İnnDireceğiniz 205 Kb boyutundaki dosya, ZoneAlarm`ın ön kurulum dosyasıdır. Bu ön kurulum dosyasını indirip çalıştırdığınızda, yazılım Zone Labs sunucularından indirilecek ve sisteminize kurulacaktır.

Anahtarlar:ZoneAlarm indir,ZoneAlarm download,ZoneAlarm indir,ZoneAlarm çek,ZoneAlarm,ZoneAlarm mp3,ZoneAlarm şarkı sözü,ZoneAlarm film indir,ZoneAlarm film,ZoneAlarm açıklama,ZoneAlarm bul,ZoneAlarm video,ZoneAlarm bedava
 
Bu Program Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
 
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
.
ZoneAlarm
SEÇMECE PROGRAMLAR
PC Tools Firewall Plus
ZoneAlarm Pro
ZoneAlarm
 

   

Copyright © 2007 Tüm Hakları Saklıdır